RU LV
Tūrisma aģentūra

Relaksējoši pludmales galamērķi

 +371 26 951 100

 Gertrudes Iela 7

 ​info@world-4y.com

Galamērķi, kas iedvesmo piedzīvojumiem

Sapņu atpūta kopā ar Raitours ir garantēta!

Turcija

Turcija ir bijusi etalons pludmales brīvdienām ārzemēs vairāk nekā 20 gadus. Turcijā ir viesnīcas katrai gaumei, vairumā no tām ir krieviski runājošs personāls

Ēģipte

Daudziem tūristiem ceļojums uz Ēģipti savulaik bija pirmais ārzemju ceļojums. Šajā valstī visu gadu var sauļoties un peldēties Sarkanās jūras tīrākajā ūdenī, apbrīnojot koraļļu rifus un mazās krāsainās zivtiņas.

Grieķija

“Grieķijā ir viss” - ikviens, kurš vismaz vienu reizi ir atpūties jautrajā Hellasā, viegli apstiprinās šī izplatītā izteiciena patiesumu. Ja atvaļinājuma laikā vēlaties iegūt visu uzreiz, laipni lūdzam Rietumu civilizācijas šūpulī.

Taizeme

"Tūkstoš smaidu zeme" un populārākais galamērķis Dienvidaustrumāzijā, kur var atrast visas atpūtas iespējas. Vai meklējat klasiskas brīvdienas modernā kūrortā? Esiet laipni aicināti

Dzīves saulainā puse

RaiTours misija ir iespēju robežās dot ieguldījumu civilizēta tūrisma tirgus veidošanā, kur attiecības ķēdes klientā – aģentā – operatorā ir balstītas uz savstarpēju uzticēšanos un cieņu. Uzņēmuma galvenais mērķis ir padarīt kvalitatīvu atpūtu pieejamu visām valsts iedzīvotāju kategorijām.